هیچ امتیاز پاداش برای این کتاب , جزوه , مجله وجود ندارد.

خانه ام کجاست ؟

( )

پاتریشا ویلیز نویسنده رمان خانه ام کجاست؟ متولد ایالت اهایو است. وی تحصیلات خود را نیز در اهایو به پایان رساند. رمان خانه ام کجاست؟ اولین کتاب این نویسنده است که بعد از انتشار برنده جایزه ادبی the socitey of middland autbors award شد .

نویسنده داستان این رمان را از ماجرای زندگی پدرش الهام گرفته است که طی جنگ جهانی دوم در مزرعه ای مشغول به کار بوده است. پدر پاتریشیا در آن زمان سیزده سال بیش تر نداشته است.

خانه‌ام کجاست، ماجرای پسری است که طی جنگ جهانی دوم در مزرعه‌ای مشغول به کار بوده است، در حالی که سیزده بهار از عمر وی نگذشته بود. نویسنده، این رمان را بر اساس ماجرای زندگی پدرش نوشته است. پدری که در اثر جنگ جهانی دوم، شهرش را ترک می‌کند. شهری که در آن زیبایی موج می‌زده و کلبه قشنگی در وسط زمینهای مزرعه، خانه او را از دیگران جدا می‌کرده. او به شدت وابسته زمین و خانه‌اش بوده است. اما یک بار جنگ چهرة خشنش را نشان می‌دهد و او مجبور به ترک خانه و مزرعه‌اش می‌شود، اما همواره در پی برگشتن به خانه سر به بستر خواب می‌برده است. او فکر می‌کرده که آیا روزی به خانه‌اش برخواهد گشت؟ آیا دوباره خانه‌اش را خواهد دید؟ دوستانش چه؟ ...

رمان اجتماعی

222صفحه

افزودن به لیست دلخواه

PDF
پاتریشیا ویلیز
سامان محمدی
۱۳۹۶/۰۷/۲۱
222
4.7 مگابایت
کتاب
فارسی
فریبا جعفرزاده
اجتماعی
خارجی